Dijital Yönetim

Microsoft Lisanslama Hizmetleri

Microsoft bulut hizmetleri ve şirket içi yazılımlarının lisanslamaları için pek çok sözleşme seçeneği bulunmaktadır. Bu seçeneklerden sizin için en uygun ve avantajlı olanı belirliyoruz.

Microsoft Bulut Sözleşmesi (MCA) ihtiyaç duyduğunuz bulut hizmetlerinin lisanslaması ve katma değerli hizmetlerle birlikte yönetilmesi gibi size kolaylıklar sunar.

Web üzerinden bulut hizmetlerine doğrudan ve sorunsuz şekilde abone olmak isterseniz, Microsoft Çevrimiçi Abonelik Sözleşmesi (MOSA) seçeneği için bizden destek alabilirsiniz.

250 veya daha fazla kullanıcı/cihaza sahip iseniz Microsoft şirket içi yazılımlarını, bulut hizmetlerini veya her ikisini birden çok yıllı abonelik seçenekleri ile taahütlü veya taahütsüz olarak uygun bir şekilde lisanslama seçeneklerini sizin için değerlendiriyoruz.

Azure Cloud Çözümleri

Microsoft Azure ile sürekli artan depolama, güvenlik, network gibi bilgi işlem kaynağı ihtiyaçlarınıza, kullanıcılarınızdan gelen veritabanı ve uygulama taleplerine bulut çözümler sunuyoruz. Tüm altyapınızı Microsoft'un güvenli bulut ortamına taşıyarak servis odaklı hizmet yapısı sayesinde sadece kullandığınız kadar ödeyin ve hemen tasarruf etmeye başlayın.

Daha çok kaynak, daha az maliyet

Danışmanlık ve yönetim hizmetlerimiz ile sunduğumuz Azure çözümleri sayesinde:

  • Kaynaklarınızı kolayca ölçeklendirin
  • Kullandıkça ödeyin
  • Verilerinizi koruyun
  • Her yerden erişin

Proje Danışmanlığı

Bu sayfada başlıklar altında belirttiğimiz konular haricinde bilişim başlığı altındaki tüm projeleriniz için çok geniş bir yelpazede danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Özellikle dijital dönüşüm projeleri ile iş süreçlerinizde yaptığınız değişikliklerin kurumunuzda olumlu veya olumsuz büyük etkileri olacaktır.

Alanında uzman, tecrübeli ekibimiz ve güçlü iş ortaklarımız ile bu projeleriniz için danışmanlık hizmeti almadan yola çıkmamanızı öneriyoruz. İhtiyaçlarınıza ve hedeflerinize uygun, sizin için en doğru ve getirisi en yüksek projelerin seçimi, değerlendirmesi, planlanması, yürütülmesi ve yaşatılması süreçlerinde size destek veriyoruz.

Yazılım/teknoloji seçimi, kurumsal yazılım projeleri, üretim ve lojistik süreçleriniz için endüstriyel uygulamalar, dijital dönüşüm projeleri, IT altyapı projeleri, ISO27001 bilgi güvenliği yönetim sistemi, dış kaynak kullanımı, seçme ve yerleştirme hizmetleri, ağ projeleri, sözleşme yönetimi, yatırım planlaması gibi tüm projeleriniz için bizden danışmanlık alabilirsiniz.

Entegrasyon Projeleri

Günümüzde dışa kapalı, sadece kendi içinde çalışan sistemler neredeyse kalmadı. Çok kritik uygulamalar dahi farklı sitemlerle haberleşme ihtiyacı duymakta, iç ve dış etkenler bunu zorunlu kılmakta.

E-fatura, e-defter gibi yasal zorunluluklar; EDI ve CRM gibi müşteri tarafından gelen talepler, hatta şirket içi departmanların bağımsız uygulamaları arasındaki veri transferleri kurumların kendi sistemlerini iç ve dış sistemlerle entegre etmesi ihtiyacını ortaya çıkarmaktadır.

FinCloud olarak entegrasyon projelerinizi uçtan-uca yönetiyoruz. Analiz, geliştirme, test, devreye alma ve bakım süreçlerinde aktif rol alarak entegre sistemler oluşturuyoruz. Infinite Balance ile kurumsal LMS yazılımınız arasında entegrasyon sağlamak için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ERP Danışmanlığı

Klasik ERP danışmanlık hizmetlerinin aksine, sadece ERP seçim sürecinizde değil, yatırım yaptığınız ERP uygulamasının kurumunuza implementasyonu sürecinde de yanınızda oluyoruz. Kurumunuzun mali, idari ve organizasyonel yapısını inceliyor size özel bir yol haritası ile ERP yazılımınızdan üst seviyede verim almanıza yardımcı oluyoruz. Yapılan analizler sonrası, ERP sisteminize ek yazılımların geliştirilmesi veya farklı sistemler ile entegrasyonun sağlanması gibi projelerle kurumunuza katma değer katıyoruz.

Bir ERP sistemi satın almak, kurumsal dönüşümünüz için attığınız ilk adımdır, mevcut iş süreçlerinizi bu ERP sistemi üzerinde doğru bir şekilde modellemek çok daha önemlidir. Son kullanıcı eğitimleri, bakım, destek, raporlama, geliştirme, entegrasyon gibi konular ERP sisteminizle birlikte sürekli gündeminizde olacak, yaşayan projelerdir.

Alanında uzman, tecrübeli ekibimiz ve güçlü iş ortaklarımız ile sonuçlarını kısa sürede görebileceğiniz bir ERP danışmanlığı teklif ediyoruz.

LMS

LMS (Öğrenme yönetim sistemi) adından da anlaşılacağı üzere bir yönetim aracıdır ve eğitim içeriklerinin yönetimine, öğrenenler ve öğretenlerin izlenmesine, öğrenme öğretme süreçlerinin bireyselleştirilebilmesine olanak sağlayan bütünleşik ve dijital bir sistemdir.

Ayrıca öğrenme yönetim sistemleri öğrenme için farklı seçenekler sunan ve bu deneyimleri yöneten yazılımlar, öğretim ve öğrenme süreçlerinin yönetimini sağlayan sistemler, öğretim amacıyla bilgiye erişim, bilgiyi paylaşım ve iletişim sürecini yöneten dijital platformlar olarak da tanımlanabilir.

LMS yazılımı sadece eğitim içeriğinin yayınlanmasından sorumlu internet sitesi değildir. Bu sistem aynı zamanda eğitim/öğretim faaliyetlerinin yönetilmesinden de sorumludur. Kısacası sanal ortamda eğitim verilebilmesi için gerekli olan her türlü hizmeti sunan sistemdir.

Birbirleri ile uyumlu bileşenler ile, bir sistem oluşturarak uzaktan eğitim faaliyetlerinizi yerine getirebilmeniz için web yazılımları tasarlıyoruz. Eğitim-öğretim faaliyetlerine katılacak olan bireyleri sisteme dahil ederek öğrenenler hakkında temel bilgilerin izlenmesini sağlıyoruz.